Prekyba

Su Brand Club lengva bendradarbiauti, taip pat mes nuolat siekiame, kad tai būtų dar paprasčiau, siūlydami aiškias ir skaidrias prekybos sąlygas. Prisijunkite prie daugiau nei 300 įmonių, kurios “Brand Club” pasirinko vienu iš savo drabužių tiekimo partnerių. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip pirkti iš mūsų atsargas arba parduoti mums savo atsargas, skaitykite toliau pateiktą informaciją.

Ne darbo valandomis

Kadangi esame pasaulinis didmeninės mados prekių tiekėjas, galime su jumis dirbti ne darbo valandomis – susisiekite su mumis telefonu +37062063232 arba el. paštu [email protected] ir praneškite, kada geriausia su jumis susisiekti.

Apsilankykite

Mūsų prekių salone galite apsilankyti darbo dienomis nuo 9:00. Nepaisant to, individualiais atvejais galime prisitaikyti prie jums tinkamo laiko.

Įsigykite iš mūsų

“Brand Club” siūlo konkurencingas kainas, sparčiai augantį asortimentą ir griežtą teikiamų prekių kokybės kontrolę. Galime padėti jums rasti reikiamą produkciją, taip pat patarti dėl tinkamo produktų asortimento ir platinimo.

Suprantame, kad greitas atsargų pristatymas iš tiekėjo į jūsų prekybos vietą yra itin svarbus. Turime veiksmingą ir paprastą atsargų pardavimo procesą. Siekiame kuo greičiau apdoroti jūsų užsakymą, laikydamiesi visų būtinų leidimų, kurie garantuoja jums saugų autentiškų prekių įsigijimą.

Bendradarbiaudami su mumis galite atsiimti drabužius iš mūsų salono arba mes galime pasirūpinti jų pristatymu. Padėsime jums rasti geriausią prekių pristatymo variantą. Jei pageidaujate patys pasirūpinti pristatymu, mielai bendradarbiausime su jūsų kurjeriu.

  1. Užregistruosime jūsų įmonę. Taip pat ir toliau gausite informaciją apie mūsų naujausius pasiūlymus.
  2. Jei užsakymą pateiksite el. paštu arba telefonu, pateiksime jums atsargų nuotraukas ir aprašymus.
  3. Pateiksime jums pirkimo užsakymą.

Jūsų prekės bus išsiųstos, kai gausime mokėjimą. Atkreipkite dėmesį, kad visos kainos nurodytos be pristatymo kainos. Galime pasirūpinti pristatymu už jus arba bendradarbiauti su jūsų pageidaujamu vežėju.

Užsakymai, pateikti iki 16:00, bus apdoroti tą pačią dieną ir įvykdyti kuo greičiau. Jeigu įsigyjate tiesiogiai mūsų prekių salone – suorganizuosime skubų prekių paruošimą.

Susiekite su mumis dėl kainininko

Užsakant produkciją atsiųsime jums išankstinę sąskaitą faktūrą, kad galėtumėte atlikti mokėjimą pageidaujamu būdu: banko pavedimu, kortele, “PayPal” ar “Western Union”. Perkant mūsų el. parduotuvėje galėsite atsiskaityti įprastiniais elektroninių mokėjimų metodais.

Susiekite su mumis dėl kainininko

Parduokite mums

Norėdami mums parduoti produkciją, pateikite kuo daugiau informacijos. Mums reikia išsamaus pakuočių sąrašo, produkcijos nuotraukų ir katalogo, jeigu jį turite. Jei esate mažmenininkas, agentas ar platintojas, reikalaujame produkto autentiškumo įrodymų. Įspėkite mus apie bet kokius apribojimus, susijusius su prekių platinimu rinkoje.

Tapkite prekybininku

Jei ieškote verslo galimybių – mes jas galime pasiūlyti! Nuolat ieškome patyrusių pardavimų vadybininkų, turinčių patirties didmeninės prekybos, drabužių prekių ženklų ir aukštosios mados sektoriuose. Ieškome pardavimų vadybininkų, kurie padėtų pristatyti mūsų produktus naujose rinkose.

Susisiekite su mumis telefonu +37062063232.